Tomasz Imienowski
kilka słów o mnie

Rocznik 1984. Booker, organizator i promotor koncertów i spektakli teatralnych, manager muzyczny, producent wydarzeń, muzyk.
Od najmłodszych lat jestem związany z muzyką. Gram na gitarze basowej i kontrabasie.

Oprócz wiedzy muzycznej posiadam wiedzę sprzedażową i organizacyjną. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Realizuję koncerty i spektakle w centrach kultury, klubach, teatrach, filharmoniach oraz imprezy masowe.

Zanim zająłem się profesjonalnym bookingiem, przepracowałem 8 lat w firmach handlowych. Przeszedłem wszystkie szczeble sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.
Od 2003 roku zorganizowałem i zabookowałem kilka tysięcy koncertów - w kraju i za granicą. Od 2016 roku profesjonalnie pomagam muzykom i aktorom dotrzeć do szerszej publiczności. To moja pasja, chcę się nią dzielić.

O firmie

Booking i Management to moim zdaniem podstawowe zaplecze każdego Artysty. Ja i moimi współpracownicy dbamy abyś miał dużo pracy, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie sztuki odnajdujesz się na co dzień. Zajmujemy się kompleksową obsługą Artystów, organizacją tras koncertowych, występów teatralnych, wernisaży i wszelkich innych spraw, które nie powinny zaprzątać Ci głowy. Pamiętaj, że to my pierwsi wiemy kiedy odbywa się właściwy dla Ciebie casting, gdzie można wystąpić z Twoim programem lub która galeria będzie zainteresowana Twoją kolekcją.